קטגוריה: כללי

חדשות: תקלה בסרטונים בפוסטים האחרונים

0

הבלוג הזה עודכן לא מזמן לגרסה האחרונה של WordPress, ונראה שזה גרם לסרטוני יוטוב בפוסטים האחרונים לא להופיע. תיקנתי את זה, אני מקווה. אודה לכם אם תשאירו תגובה לפוסט הזה אם אתם עדיין לא רואים את הסרטונים במאמרים האחרונים כאן, כאן וכאן.

המשך לקרוא

מחשבות על #GamerGate (מעודכן)

הפוסט הזה עודכן טיפה. אתם הולכים להצטרך לקרוא אותו שוב. סורי.

שנת 2015 באה עלינו לטובה (נניח), וזה הזמן למחשבות נוגות על “פנינו לאן?”. זאת אומרת, עברו כבר איזה ארבעה חודשים מאז שעידכנתי את הבלוג עם ביקורת, ובמרץ אני צריך להחליט עם לשלם על הוסטינג לעוד שנה. זמן לעשות קקי או לרדת מהסיר, כמו שאומרים בלועזית. אבל יש לי עצירות.

המשך לקרוא

בשר תותחים: סרט הזומבים הישראלי הכי טוב שאני מופיע בו

הוא לא היה הרבה בקולנועים, וגם כשהוא היה לא הרבה הלכו לראות. אבל בשר תותחים הוא ללא ספק סרט הזומבים הישראלי השני הכי טוב, וההכי טוב שיש בו אותי.

המשך לקרוא

עדכון: קטגוריות חדשות

אוקיי, ניסוי קטן. מעכשיו תחת “ביקורות” בתפריט שבראש האתר אפשר לבחור את תת-הקטגוריות הבאות: “הטובים” אם אתם רוצים לראות רק את המשחקים הכי פחות גרועים, “הגרועים” אם אתם רוצים לדעת ממה הכי כדאי להמנע ו-“כל השאר” אם אתם רוצים, אה, הבנתם את הרעיון.

וכן, אני יודע שהתפריט נפתח מוזר. אני אסדר את זה אם אני אגלה איך.

אם יש לכם פידבק (חוץ מזה שהתפריט נראה מוזר) נא תגובות. תודה וסליחה.

המשך לקרוא

ביקורת ספר: Ready Player One

אתם קוראים את הבלוג הזה, מה שרומז שאתם יודעים לקרוא. אם כן, אולי יוצא לכם לקרוא מדי פעם איזה ספר. אז הנה הצעה לספר: Ready Player One של ארנסט קליין. ספר על עתיד סייברפאנק אפל. ומשחקי מחשב מהאייטיז.

המשך לקרוא