קטגוריה: הטובים

ביקורת: Skulls of the Shogun

גולגולות. גולגולות גולגולות גולגולות. גולגולות! וסמוראים! סמוראים עם גולגולות! פאקינג גולגולות של סמוראים!!! אתם באמת צריכים לקרוא את הביקורת הזו?!

המשך לקרוא

ביקורת: Galaxy on Fire 2 HD

אנחנו עומדים על סף של עידן חדש. עידן של תחייה מחודשת של הז’אנר הכי טוב של משחקי מחשב. סימולציות קרבות החלל חוזרות, ובענק. הנה ביקורת על משחק בן 3 שנים כדי לחגוג את זה.

המשך לקרוא

Dead Trigger 2

פעם בכמה זמן מגיע משחק שמראה למה באמת הסמארטפונים מכרסמים בהצלחה בנתח השוק של הקונסולות. משחק עם גרפיקה תלת מימדית שלא מביישת את החומרה המטורפת שמתחבאת בתוך לבנות הכיס היקרות להחריד שלכם. משחק שאתם מראים לאנשים עם קנדי קראש כשהם שואלים “למה, איזה באיזה משחקים אתם משחקים?” משחק לגיימרים. Dead Trigger 2 הוא משחק כזה.

זאת אומרת, ראיתם את קנדי קראש? זה פאקינג טטריס עם סוכריות. או Bejewled, או משהו. כבר עשו את זה קודם, לפניו. זה לא משנה...

המשך לקרוא

ביקורת: Waking Mars

Waking Mars הוא לא משחק טיפוסי, לא לאנדרואיד ולא בכלל. אין בו זומבים, או אויבים בכלל. הגיבור שלו הוא לא שום סוג של לוחם, אלא מדען. והמטרה העיקרית של המשחק היא ללמוד, להבין וליצור חיים.  וזה אחד מהמשחקים הכי מהנים ששיחקתי בהם השנה.

המשך לקרוא

ביקורת: Pixel Dungeon

Pixel Dungeon הוא לא משחק חדשני או משוכלל. רחוק מזה. גרפיקת 8bit מפוקסלת, ממשק בסיסי, בלי עלילה, בלי יכולת לשמור את ההתקדמות ורעיון כל כך ישן שהוא קיים עוד מלפני שהמציאו את משחקי המחשב. אבל המשחק הזה הולך להיות על המכשיר שלכם עוד הרבה זמן.

המשך לקרוא