ארכיון חודשי April 2013

ביקורת: Pocket Fleet Multiplayer

המשחק Pocket Fleet Multiplayer היה רוצה שתחשבו עליו כקלאסיקה, או לפחות כמחווה סמארטפונית לקלאסיקה. אבל האם המשחק הזה מביא לשולחן פרשנות משלו למשחק שנמצא איתנו כבר עשרות שנים?

שני ניחושים.

רמז: לא.

המשך לקרוא

ביקורת: Ingress

Ingress הוא כנראה המשחק הראשון שאני עושה עליו ביקורת כאן שלאנשים ממש אכפת ממנו. שזו אחריות מסוימת, כי אם אני טועה בעובדות או מביע דעה שנובעת מהגריעות שלי במשחק אז יש אנשים שלא רק יוכלו אלא גם ירצו להעמיד אותי במקומי. אז לפני שהקילשונים והלפידים יוצאים בוא נתחיל מזה:  Ingress הוא אחד המשחקים החשובים ביותר לאנדרואיד בכלל ולניידים בפרט. אולי אחד המשחקים החשובים בכלל בדור הזה. מהמשחקים האלה שמתחילים ז’אנר משלהם.

אבל.

המשך לקרוא

חדשות: רמזים לשרות מקביל ל-Game Center באנדרואיד

רמזים בקוד של אפליקציית MyGlass של גוגל מצביעים על כך שגוגל מפתחים שירות בשם Google Games שיספק חבילת שירותים למשחקים כמו שידוך בין שחקנים במשחקים מרובי משתתפים וסולמות דירוג.

המשך לקרוא

חדשות: SHADOWGUN DeadZone עודכן לגרסה 2.0

SHADOWGUN: DeadZone או רובהצל:אזור מת, הזכור לטובה מאחת הביקורות הראשונות כאן, קיבל עדכון כל כך גדול שהוא נקרא עכשיו SHADOWGUN: DeadZone 2.0. העדכון הזה כולל מפות חדשות, בוסטים, שזה יכולות שאפשר לקנות (כמובן) ולהפעיל כדי לחזק תכונות ספציפיות כמו מהירות או בריאות, כלי נשק חדשים, אתגרים יומיים ועוד ועוד. הם אפילו הוסיפו tutorial לשחקנים חדשים ולמתקשים.

כמקובל ב-MADFINGER, העדכון בא עם טריילר אינפורמטיבי. לא לחובבי צפרדעים. אחרי הקפיצה.

המשך לקרוא

חדשות: EPOCH בהנחה

המשחק Epoch, משחק חדש למדי ודי מרשים למראה על רובוטים שיורים אחד בשני מעבר לקירות נמוכים ירד במחיר  ועולה עכשיו 3.78 שקלים בלבד. אם יש לכם סכומים כאלה לזרוק, ספרו לי איך זה.

טריילר אחרי הקפיצה.

המשך לקרוא