ארכיון חודשי May 2013

ביקורת: Online RPG Avabel

זה די ברור מהשם של המשחק. Online RPG Avebel. משחק תפקידים מקוון, אהה, אבאבל. או בשמו המלא Ultimate graphics Action Online RPG AVABEL ONLINE. לא, באמת. זה בשורה הראשונה של התאור ב-Play. אוקיי, בדרך כלל קוראים למשחק כזה MMORPG או (נשימה עמוקה) Massively Multiplayer Online Role Playing Game אבל היי- יפן. הם מיוחדים. ומה זה לעזאזל אבאבל?!

המשך לקרוא

ביקורת: King’s Bounty: Legions

זו הולכת להיות ביקורת קצרה.

החרא הזה לא עובד. אני הולך לפרט (עד כמה שאני יכול), אבל העיקר הוא שזה לא עובד. וגם אם זה היה עובד, זה כנראה לא היה שווה את המאמץ.

הנה, חסכתי לכם לקרוא את שאר הביקורת.

המשך לקרוא

חדשות: NVIDIA SHIELD זמין להזמנה מוקדמת

ה-SHIELD, קונסולת המשחק הניידת של של חברת NVIDIA, זמין מהיום להזמנה מוקדמת במחיר של 349$. לא כולל משלוח לארץ הקודש, כמובן. ה-SHIELD צפוי לצאת רשמית ב-30/6/2013. שזה אומר שגם אם מזמינים עכשיו מקבלים אותו רק אז.

המשך לקרוא

חדשות: Google Play Game Services הוכרז רשמית

זוכרים שלפני כחודש חשף האתר Android Police שגוגל מבשלים תשתית דומה ל-Game Center של iPhone, שתספק למשחקי אנדרואיד מגוון שירותים כמו שידוך בין שחקנים בזמן אמת, שידוך בין שחקנים במשחקים מבוססי תורות, צ’אט בתוך משחקים, achievements, לוחות דירוג וכו’ (cut ו-paste מהפוסט המקורי שלי)?

אז עכשיו, במהלך כנס Google I/O ה-Game Services הוכרזו רשמית.

ולא דקה מאוחר מדי. הגיע זמן שגוגל יראו קצת תמיכה רשמית למה שהולך ונהיה פלטפורמת המשחקים הניידת הכי פופולרית בעולם.

מקור: Android and Me

 

המשך לקרוא

ביקורת: Shufflepuck Cantina

אז החללית שלך התרסקה על כוכב מדברי שכוח אל בשם את’נור. ספציפית, ליד קנטינה שנראית כמו כוורת ארורה של חלאה ורשע (תרדו ממני, אני לא זוכר איך תרגמו את זה במקור). לכל הפחות הקנטינה הזו מאכלסת אוסף מעניין של חייזרים חשודים למראה מכל רחבי הגלקסיה. אז מה אתה עושה עכשיו כדי להשיג טרמפ הביתה? שולף חרב אור ומתחיל לקצץ זרועות? יורה ראשון  בשכירי חרב עוינים? מנסה לשכנע מבריחים סרקסטיים אך טובי לב להגניב אותך תחת המצור האימפריאלי? לומד להשתמש בכח?

פאק לא. אתה משחק הוקי אויר.

המשך לקרוא