ארכיון חודשי June 2013

חדשות: Carmageddon שוב בחינם

זוכרים את Carmageddon? משחק הרצח הממונע מקלאסי שיצא לא מזמן לאנדרואיד? ביום שהוא יצא, הוא היה זמין לזמן קצר בגרסה חינמית, אבל מלאה. הגרסה הזאת זמינה עכשיו שוב לרגל חגיגות 16 שנים למשחק. שזה הגיל שבו בחו”ל הוא יכול לקבל רשיון נהיגה.

המשך לקרוא

ביקורת ספר: Ready Player One

אתם קוראים את הבלוג הזה, מה שרומז שאתם יודעים לקרוא. אם כן, אולי יוצא לכם לקרוא מדי פעם איזה ספר. אז הנה הצעה לספר: Ready Player One של ארנסט קליין. ספר על עתיד סייברפאנק אפל. ומשחקי מחשב מהאייטיז.

המשך לקרוא

חדשות: Humble Bundle חדש לאנדרואיד

עדכון: כמו בפעם הקודמת, חבילת המשחקים עודכנה בעוד שלושה משחקים שווים, ביניהם Waking Mars המשובח שעולה לבדו כ-19 ש”ח. כרגיל, מי שכבר רכש את החבילה מקבל את גם המשחקים החדשים ללא תוספת מחיר.

Humble Bundle, הדיל שמציע לכם אוסף משחקי אינדי משובחים במחיר הנוח להפליא של כמה-שאתם-רוצים-לשלם, הכריזו על Humble Bundle 6 לאנדרואיד.

כמו בפעם הקודמת הבאנדל כולל מספר משחקים משובחים לאנדרואיד. חלקם, כמו Organ Trail (פארודיה על הלומדה האמריקאית הקלאסית The Oregon Trail) עולים לבדם עשרות שקלים ב-Play. אחרים, כמו Stealth Bastard, אפילו לא זמינים עדיין ב-Play.

פרטים נוספים וטריילר אחרי הקפיצה.

המשך לקרוא

חדשות: Ouya התחיל להמכר היום

Ouya, קונסולת המשחקים הזעירה מבוססת האנדרואיד, זמינה מהיום לציבור הרחב. לקניה. בכסף. 99.99$ למעשה.

באמאזון Ouya הספיקה לאזול מהמלאי כבר בבוקר.

הגיגים אחרי הקפיצה.

המשך לקרוא

ביקורת: Zombie HQ

זומבים. כמו שאומרת התמונה הראשונה בדף של המשחק הזה ב-Play, הזומבים הארורים האלה הם בכל מקום. ואם החבר’ה מ-Rebellion מודעים לזה, למה הם חשבו שיש בעולם מקום לעוד משחק עם זומבים? לא הגיע הזמן לנסות משהו חדש? מומיות? פיות? מקוריות זו לא מילה גסה, אנשים.

המשך לקרוא