ביקורת: King’s Bounty: Legions

זו הולכת להיות ביקורת קצרה.

החרא הזה לא עובד. אני הולך לפרט (עד כמה שאני יכול), אבל העיקר הוא שזה לא עובד. וגם אם זה היה עובד, זה כנראה לא היה שווה את המאמץ.

הנה, חסכתי לכם לקרוא את שאר הביקורת.

אבל אם בכל זאת אתם מתעקשים על הפרטים:

King’s Bounty היא סדרה של משחקי אסטרטגיה מבוססי תורות מרוסיה. רציתי להגיד שהיא בסגנון Heroes of Might and Magic, אבל וויקיפדיה אומרים ש-King’s Bounty היה קודם.

King’s Bounty: Legions הוא משחק אסטרטגיה מרובה משתתפים בעולם של הסדרה הנ”ל. אפשר לשחק אותו בחינם בדפדפן או בפייסבוק. ואם אתם ממש חייבים, יש גם גרסה לאנדרואיד.

אם תנסו להוריד את זה לסמארטפון שלכם, אל תפספסו את ההרשאות שהמשחק מבקש:

החשבונות שלי? למה אתם צריכים את החשבונות שלי?!

החשבונות שלי? למה אתם צריכים את החשבונות שלי?!

כן. החשבונות שלי. למי שלא בקיא, הרשאות ל”Your accounts” מאפשרות למשחק גישה לאנשי הקשר שלך, המעגלים שלך ב-Google+ וכאלה. מה המשחק הולך לעשות עם אנשי הקשר שלי? למסור אותם להאקרים רוסים? לשלוח להם הצעות מפתות לנסות גם להוריד את המשחק? ברצינות. מה הקטע?

אבל בשבילכם שמתי את נפשי בכפי והורדתי בכל זאת (לאנשי קשר שלי שנופלים קורבן עכשיו להאקרים רוסים: סורי…).

כשהפעלתי את המשחק בפעם הראשונה הוא בילה דקות ארוכות בלהוריד עוד 200 מגה של קבצים. הוא הוריד אותם למקום מספיק בעייתי שאחרי זה לא יכולתי להתקין אפילו עדכונים לווטסאפ עד שהסרתי את המשחק.

משלב זה של הביקורת אין תמונות.  המשחק קרס בכל פעם דקה או שתיים אחרי העלייה. אם ניסיתי לתפוס תמונות הוא קרס מיידית. תניחו שהגרפיקה לא משהו.

הנסיכה  אמלי מופיעה ברוב משחקי King's Bounty כנראה. וגם פה.

הנסיכה אמלי מופיעה ברוב משחקי King’s Bounty כנראה. וגם בזה.

מעבר לזה שהיא לא משהו, המשחק לא שמיש לחלוטין על מסך של סמארטפון. הממשק מכיל עשרות כפתורים זעירים והסיכוי להצליח לקרוא אותם בקלות, שלא לדבר על להצליח ללחוץ על אחד ספציפי בלי סטיילוס הוא אפסי. אם אתם ממש סקרנים, תנסו להריץ את המשחק בגרסת הדפדפן שלו.  כל מה שאתם רואים על המסך מופיע בגרסת האנדרואיד גם. רק יותר קטן. אולי זה יותר הגיוני בטאבלט.

בכל מקרה, המשחק מתחיל, אמלי הנסיכה המשוריינת (בשריון ביקיני כהרגלה, אלוהים יודע איך היא קיבלה את הכינוי הזה) מתחילה עם ה-tutorial ואז המשחק קורס. בחיי שניסיתי כמה פעמים, אבל יש גבול. מכשיר Galaxy S3 שמצליח להריץ משחקי תלת מימד כבדים ומרשימים בהרבה לא אמור לקרטע ככה כשהוא מריץ משחק דפדפן, ובטח לא לקרוס.

וזהו. אתם יכולים להוריד את Legions ולנסות בעצמם. אני לא ממליץ.

מה? אמרתי שזו ביקורת קצרה. לא אשמתי שהחרא הזה לא עובד.

לא פאקינג עובד

לא פאקינג עובד

 

kingsbounty_icon  King’s Bounty: Legoins ב-Google Play

השאר תגובה