חדשות: Robot Unicorn Attack 2 יאכל לכם את החיים

Robot Unicorn Attack הוא אחד ממשחקי הפלאש הממכרים ביותר אי פעם, בעיקר בזכות השיר הנוראי ההוא של אירייז’ר. ועכשיו יצאה לאנדרואיד הגרסה החדשה והעוד יותר ממכרת שלו. בחינם. נשקו את שעות הפנאי שלכם לשלום.

למי שלא מכיר, Adult Swim הוא ערוץ האנימציה למבוגרים שאחרי לכמה מסדרות האנימציה המוכרות ביותר, וגם לכמה יותר סדרות פחות מוכרות אבל לא פחות מוצלחות. חוץ מזה, הם אחראים גם לכמה ממשחקי הפלאש הטובים ביותר ברשת. אני ממליץ לכם בחום לדלג בזמנכם החופשי לאתר שלהם ולנסות כמה בעצמכם.

כאמור, Robot Unicorn Attack 2 הוא ההתגלמות החינמית החדשה  לאנדרואיד של סדרת משחקי חד הקרן הרובוטי המצליחה. למי שלא מכיר, מדובר במשחק ריצה אינסופית בו יש לשלוט בחדקרן הרובוטי בעודו שועט בשמיים פסטורליים בסגנון עטיפות תקליטי פרוג-רוק משנות ה-70 , לאסוף מיני דברים מנצנצים כמו פיות ולרסק מחסומים כמו כוכבים וענקים.

בגרסה החדשה והמשוכללת אפשר גם לקסטם את החדקרן שלכם עם מגוון גופים, קרניים וכנפיים, ולהשתתף בתחרויות קהילתיות בין קבוצת rainbow (קשתות!) וקבוצת inferno (מטאל!). בהיותו של המשחק freemium יש כמובן אינספור הצעות לרכוש מיני בונוסים, נקודות ומוזיקת רקע בכסף אמיתי, אבל לא שום דבר שמשפיע על מהלך המשחק עצמו.

RUA2_screen

במילה אחת: wheeeeeee

למי שמעדיף את החוויה הטהורה ונטולת הניג’וסים יש את הגרסה המקורית של המשחק, בתשלום. למיטיבי לכת כדאי לנסות גם את Monsters Ate My Condo הרגיל או החינמי. בתנאי שאתם לא נוטים לפרכוסים.

RUA2_icon Robot Unicorn Attack 2 ב-Google Play

השאר תגובה