חדשות: עוד Humble Bundle לאנדרואיד (מעודכן)

Humble Bundle. למי שלא זוכר: אוסף של משחקים יקרים לאנדרואיד במחיר של כמה-שאתם-רוצים. וגם חלק מהכסף הולך לצדקה. משתלם וגם טוב לקארמה.

סרטון ופרטים אחרי הקפיצה.

עדכון:

כצפוי, החבילה עודכנה עם עוד כמה משחקים: Karateka Classic, שחזור מדויק של משחק המכות הזכור לטוב משחר ההיסטוריה (4 ₪ ברגיל), QWOP, גרסת האנדרואיד של משחק הספורט המתסכל ביותר בעולם (3.40 ₪) ו-God of Blades, משחק פסיכדלי על אל עם חרב ממש גדולה (10 ₪). אז כרגיל, עוד יותר משתלם.

הפעם האוסף כולל את Ravensword: Shadowlands, משחק תפקידים תלת מימדי בעולם פתוח בסגנון Skyrim (שברגיל עולה כ-25 ₪), את Punch Quest שבו כפי הנראה מרביצים לדברים (3 ₪),  את Carmageddon הזכור לטובה (7 ₪ כשהוא לא בחינם) ועוד משהו בשם הלא ברור Bloons TD 5 עם קוף ובלונים (7 ₪). בנוסף האוסף כולל עוד שני משחקים שטרם הפציעו ב-Play: את Time Surfer, ואת Star Command המאכזב פוטנציאלית.

סביר להניח שכמו תמיד יצורפו בהמשך לחבילה עוד כמה משחקים שיהפכו אותה לאפילו יותר משתלמת. נעדכן אם וכאשר זה יקרה.

4 תגובות ל- חדשות: עוד Humble Bundle לאנדרואיד (מעודכן)

 • בר  says:

  Bloons TD 5 הוא המשחק (הכמעט) יחיד שבגללו אני קונה את החבילה הזאת (קרמגדון…).
  הוא משחק הtower defense הכי טוב לאנדרואיד!
  אז אני לא חושב ש”ועוד משהו” מתאים לו כי הוא במקום 17(!) בפליי (הישראלי) בקטגוריית משחקים.

 • admin  says:

  אני בעקרון נגד משחקי tower defence. לא משהו אישי. אני גם נגד משחקי MOBA, משחקי endless runners, משחקים שבהם מעיפים ציפורים על חזירים ומשחקים עם סוכריות מכל סוג שהוא.
  אגב, הרשימה הנ”ל אמורה לכסות בערך 100 המשחקים הכי פופולריים לאנדרואיד. אבל, you know, משחקי קז’ואל. לא כוס התה שלי.

 • בר  says:

  RPG Only?

 • admin  says:

  RPG, סימולציות, משחקי ניהול, משחקי אקשן וכל דבר מקורי. אני מחפש עניין, מורכבות וגרפיקה ראויה. לא דרך מהירה להרוג זמן. בשביל זה יש פורנו.

השאר תגובה