Dead Trigger 2

פעם בכמה זמן מגיע משחק שמראה למה באמת הסמארטפונים מכרסמים בהצלחה בנתח השוק של הקונסולות. משחק עם גרפיקה תלת מימדית שלא מביישת את החומרה המטורפת שמתחבאת בתוך לבנות הכיס היקרות להחריד שלכם. משחק שאתם מראים לאנשים עם קנדי קראש כשהם שואלים “למה, איזה באיזה משחקים אתם משחקים?” משחק לגיימרים. Dead Trigger 2 הוא משחק כזה.

זאת אומרת, ראיתם את קנדי קראש? זה פאקינג טטריס עם סוכריות. או Bejewled, או משהו. כבר עשו את זה קודם, לפניו. זה לא משנה. כי Dead Trigger 2 רץ  ברזולוציה של המסך של הסמארטפון שלכם, שזה יותר טוב מ-Call of Modern Warface על ה-XBOX החדש.  והוא תומך בכל סוגי ה-controllers לניידים. חברו אותו לטלויזיה, ויש לכם משחק קונסולה לכל דבר. אם יש לכם  מעבד Tegra 4 או 5 דקות פנויות הוא יכול להראות אפילו יותר טוב מהתמונות כאן. זה משחק. רגע. יודעים מה? טריילר.

האמת, אין כל כך הרבה לספר על המשחק הזה, חוץ מזה שהוא נראה ממש ממש טוב. מספיק טוב כדי שישתמשו בו בעתיד הקרוב כדי לקדם כל חומרה חדשה לגיימרים באנדרואיד. אבל באופן מפתיע, הוא גם די כיף לשחק. כלומר, מפתיע אם פספסתם שזה משחק של MADFINGER Games, חבר’ה שכבר הוכיחו עם כל משחק קודם שהם ממש טובים בלעשות משחקי אקשן משובחים שנראים ממש ממש ממש טוב.

התחלה טובה

התחלה טובה

אז מה זה Dead Trigger 2, בעצם? בעולם שבו בכל משחק שני צריך להרוג המון זומבים,  זה משחק שבו צריך להרוג המון זומבים. לא מאוד שונה מהמשחק הראשון בסדרה, למעשה. זה אפילו מתחיל בערך אותו הדבר. אתה איזשהו בחור מסוקס גנרי שמוצא את עצמו בעיצומה של אפוקליפסת הזומבים הרגילה, וצריך להרוג המון המון זומבים מרונדרים לתפארת כדי לעזור לחבריו הניצולים האנושיים. שזה אומר או לקחת מיני משימות אקראיות ברחבי המפה כמו חיסול זומבים, התגוננות מפני זומבים, איסוף חבילות תוך בריחה מזומבים והתרוצצות במגרשי ספורט אולימפיים כשאחריך רודפים זומבים בבגדי ספורט (טוב, האחרון היה רק במשחק הראשון). או שאפשר לעשות משימות שמקדמות את העלילה, שזה בערך אותו הדבר רק עם כמה מילות עידוד מחבריך הלא-זומבים לפני כל משימה.

זומבי עם חליפת קרינה. משום מה הוא רדיואקטיבי, אז היא כנראה לא עזרה.

זומבי עם חליפת קרינה. משום מה הוא רדיואקטיבי, אז היא כנראה לא עזרה.

המשימות הן כאמור להרוג זומבים, שזה אומר לשעוט בסמטאות והמסדרונות המפורטים להחריד של המפה, ולעשות חורים במגוון גדול של מתים מהלכים בעזרת כל מיני כלי נשק כמו אקדחים, רובים, רובי ציד, רובי סער, סכינים, מסורים חשמליים, מקלעים כבדים ומטולי רימונים. השליטה, אם אין לך controller, היא עם האצבע הימנית על כוון ההסתכלות והשמאלית על כוון הריצה, מה שמאפשר אחרי אימון קצר תמרוני משחק אקשן מתקדמים כמו strafing. כדי להקל על השליטה אפילו יותר אין כפתור ירי. פשוט מכוונים לזומבי, והנשק יורה לבד. כמובן, אם תכוונו גרוע תקבלו סתם זומבים גידמים או זוחלים, שזה סתם מבעס. תכוונו לראש.

זה מרגיש קצת לא בסדר שאני עושה את זה

זה מרגיש קצת לא בסדר שאני עושה את זה

מה שהמשחק השני בסדרה עושה אחרת מהראשון הוא, ובכן, כמה דברים. אבל הכי בולט הוא שאחרי כמה משימות עלילה, פתאום המשחק מעלה אותך על מסוק ומנחית אותך באפריקה. שזה אותו הדבר, אבל עכשיו הזומבים שחורים, ובמקום עיר או קניון יש עיירות בוץ ומכרות וכאלה. אבל היי, בעוד אמריקה היא כנראה טוטאל-לוס את אפריקה אתה וחברך השחקנים עוד יכולים להציל. למעשה, בכל משימה שתעשה בעיר שהמחתרת מנסה להציל מניין הזומבים שהשמדת יצטרף לסך הזומבים שכל האנשים האחרים רוצחים, עד שייגמרו הזומבים בעיר. ואז כולם מקבלים כסף ונשק וחיבוקים מהמחתרת, ומתחילים עיר חדשה. שזה חביב.

כבר התחלתי להנות מהטיסה ואז הופיע משהו מלחיץ

כבר התחלתי להנות מהטיסה ואז הופיע משהו מלחיץ

חוץ מזה יש גם סוגים חדשים של משימות. יש משימות שבהם מאיישים מקלע כבד ועושים יותר חורים מהרגיל בחברינו חובבי המוח. ויש משימות עם רובה צלפים, שבהם אתה יכול גם לשלוט בקליע ולהנחות אותו לכוון המטרה. שמתפוצצת לחתיכות בצורה מאוד מספקת. המטרה היא זומבי, אגב. עוד כל מיני דברים פחות מרגשים כמו איתור והשמדת רמקולים (מה?) או איסוף מיכלי דלק כדי להטעין גנרטור. וכאמור, יש גם משימות עלילה, שלפעמים יכולות להיות יותר מקוריות. באחת יש מסוק.

לכל כדור יש שם. והשם הוא "כדורי"

לכל כדור יש שם. והשם הוא “כדורי”

כיוון שהמשחק הוא בחינם, או אם לדייק freemium, יש אלמנט של כסף. מרוויחים כסף בכל משימה, ואפשר להוציא אותו בבסיס. כן, יש לך בסיס, ויש בו כמה חבר’ה שימכרו לך נשק ועזרה ראשונה וכאלה תמורת כסף. שזה יפה, כי היית מצפה שאחרי האפוקליפסה יחזרו לסחר חליפין. אבל היי- קפיטליזם חזירי קשה להרוג אפילו יותר מזומבים. הציוד יהיה יותר טוב ככל שתשדרג את העמדות שלהם. אבל כל פעולה של קניה או שדרוג לוקחת זמן שיכול לנוע בין דקות לשעות. אלא אם כן כמובן תשלמו זהב, שעולה כסף אמיתי. אגב, שלא כמקובל בז’אנר, אין הפעם קזינו.

המדען יכול לשדרג את העמדות בבסיס שלך. או לעשות לך קולונוסקופיה.

המדען יכול לשדרג את העמדות בבסיס שלך. או לעשות לך קולונוסקופיה.

בסופו של דבר זה לא משנה. אפשר לשחק במשחק הזה שעות בלי להרגיש שאתה מפסיד משהו כי לא שילמת כסף. גם בלי לשדרג או לקנות דברים חדשים מדי יום יש לך את כל הנשק, רימונים וערכות עזרה ראשונה כדי להשלים בהצלחה כל משימה שתבחר. ואפשר להרוג עם המשחק הזה שעות. וזומבים. והוא נראה ממש ממש טוב. ממש.

אבל מקורי הוא לא.

נראה ממש טוב

נראה ממש טוב

DeadTrigger2_icon

Dead Trigger 2 ב-Google Play

 

 

4 תגובות ל- Dead Trigger 2

 • השועל המהולל  says:

  אחלה סיקור 🙂 תודה רבה!
  נראה אדיר

  • admin  says:

   היי שועל, סליחה על העיכוב באישור התגובה. משום מה היא נבלעה על ידי מערכת חיסול הספאם ורק עכשיו ראיתי אותה שם.

 • רפאל  says:

  תודה על הביקורת, הורדתי בשביל לבדוק מה המכשיר שלי שווה (HTC one)

 • admin  says:

  בהצלחה עם זה. ספר איך היה.

השאר תגובה