חדשות: Humble Bundle 8, עדכון ל-Dead Trigger 2 ו-GTA San Andreas לאנדרואיד (מעודכן)

 

סיכום חדשות השבוע, כי אני עצלן מידי לעשות ידיעה נפרדת לכל חדשה בנפרד. והפעם: Humble Bundle חדש לאנדרואיד, עדכון ענקי ל-Dead Trigger 2 וגם עוד משחק GTA יוצא לאנדרואיד. פרטים וירקות אחרי הקפיצה.

עדכון: החבילה לא הכזיבה והתרחבה כהרגלה בעוד כמה משחקים. הפעם זה Solar 2, משחק אסטרטגיה חללי, Bad Hotel שהוא משחק חידה מוזיקלי (שטרם זמין ב-Play) ואת The Bard’s Tale החביב שהיה גם חלק מהחבילה הקודמת. סה”כ מדובר פה על תוספת שווי של עוד איזה 40 ₪ לחבילה. אגב, ספציפית Bard בהנחה לכבוד החגים ב-Play ועולה שם רק 3.5 ₪.

אז לפי הסדר:

אני חושב שהבנתי סוף סוף את המספור של ה-Bundles. ה-Humble Mobile Bundle  עם משחקים ניידים בלבד נמצא עכשיו במספר 3,  אבל ה-Humble Bundle ל-PC ואנדרואיד נמצא כבר במספר 8. הפעם זה כולל כמה מעניינים:  Gemini Rue, קווסט קלאסי בסגנון Beneath a Steel Sky, את  Aaaaaa (וכו’) שזה סימולציה של הסיוט הכי גרוע שלכם על נפילה אינסופית ממגדלים ממש גבוהים, וגם את Jack Lumber ו-Little Inferno, מה שהם לא יהיו.  וכרגיל, למשלמים מעל $4.21 יש בנוסף גם את Hero Academy החינמי גם ככה, ואת Anomaly 2 שהוא לא חינמי בכלל, וקרוב לוודאי שגם מאוד מוצלח. סך הכל אנחנו מדברים פה על משחקים בשווי מצטבר של יותר מ-50 ₪, שטובים גם ל-PC וגם לאנדרואיד, כולל פסקולים ותרומה לילדים ובלה בלה בלה. וכמובן, כל זה עוד לפני שהחבילה מתרחבת עם עוד כמה משחקים כמקובל. טריילר:

הלאה. ל-Dead Trigger 2 המשובח  יצא עדכון כבד למדי שכולל חוץ משהטויות הרגילות לכבוד חג המולד גם את כל פאקינג סין, בנוסף לארה”ב ואפריקה שכבר היו במשחק, כולל שפע של משימות עלילה ומשימות רגילות ביבשת ה..אהה, צהובה? אני מפסיק עכשיו.

חג שמח!

חג שמח!

ולבסוף עוד ידיעה משמחת לחג (של מי שחוגג קריסמס): Rockstar בטובם שחררו אל ה-Play עוד משחק בסדרת משחקי GTA. הפעם זה San Andreas המצוין, שמבטיח שעות של קטל בכבישים, עבירות רכוש, דרמת פשע מרגשת על חבר כנופיית רחוב שיוצא למלחמה בעולם הפשע והמשטרה המושחתת ואולי אפילו קפה חם. לו רק  רוקסטאר היו כל כך נדיבים גם ל-PC עם המשחקים שלהם.

השאר תגובה