חדשות: The Cave בחינם ב-Amazon (מעודכן)

המשחק The Cave מבית Double Fine ורון גילברט שיצא אך לא מכבר לאנדרואיד הוא חינם היום בחנות האפליקציות של Amazon. “היום” זה מונח עדין כשמדובר בזמנים עולמיים, אז כדאי להזדרז אם אתם מעוניינים.

פרטים וטריילר אחרי הקפיצה.

עדכון: נראה שכצעד ענישה נגד מי שהצליח לרכוש את המשחק באמאזון בחינם, Double Fine לא מעדכנים את גרסת אמאזון שלא עובדת (קרי גרסה 1.1.1) לגרסה המתוקנת. למעשה, גרסת ה-Play נמצאת כבר ב-1.1.3 לאחר שעודכנה פעמיים. מצד שני, גרסת אמאזון עולה רק $2 בעוד שב-Play היא עולה $5, ככה שלמעשה אמאזון מוכרים בכסף גרסה מוזלת שלא עובדת. מוזר.

עדכון: חדי העין שביניכם הבחינו שה”הנחה” על המשחק לא נראתה כמו הנחה יומית טיפוסית באמזון, למשל כי היה באותו יום משחק אחר בחינם.

אז צדקתם. מסתבר שזו היתה טעות של אמזון, והמחיר תוקן ל-5$ כפי שהיה אמור להיות. עדיין, מי שהספיק “לקנות” לפני התיקון הרוויח.

מקור: Droidgamers

עדכון: אוקיי, נראה שהשחרור של The Cave לחלל העולם (של אנדרואיד) היה מוקדם משהו. המשחק במצבו הנוכחי מתקשה לעלות ונתקע די בהתחלה. זה גם מנסיון אישי וגם לפי התלונות ב-Play (תחת Reviews).

ומדובר פה בהורדה של איזה 1.5 ג’יגה, אז אני ממליץ “לרכוש” ב-Amazon ולהוריד רק אחרי שהמשחק יעודכן מספיק כדי לעבוד. כרגע חבל על המאמץ.

The Cave, שברגיל עולה 17.50 ש”ח ב-Play, הוא משחק הרפתקה (סוג של קווסט) חדש למדי מבית היוצר של האנשים שעשו את סדרת מאנקי איילנד. כלומר רון גילברט. במשחק בוחרים קבוצה של כמה הרפתקנים ויוצאים לחקור, למרבה ההפתעה, מערה. אני לא באמת יודע הרבה על המשחק הזה, אבל יש טריילר, אז הנה:

למי שפספס את המבצע, תמיד יש את הסרט ההוא עם המערה והמפלצות. גם הוא היה אחלה.

מקור: Polygon

השאר תגובה