חדשות: Dungeon Keeper החדש גרוע, אבל המקורי בחינם!

כלומר, אם לא היה ברור מזה ש-Dungeon Keeper החדש לניידים הוא גרוע מעצם זה שהוא מבית EA, ועוד freemium, בימים האחרונים התפרסמו עוד כמה פרטים כדי לשכנע גם את מי שצעיר מכדי לזכור את הקלאסיקה המקורית למה לא להוריד את הזוועה הזו.

קודם כל, למי שחשב לתת לזה סיכוי רק בגלל כל דירוגי החמישה כוכבים ב-Play, עכשיו מתברר שהמשחק מאפשר להשאיר רק חמישה כוכבים כשהוא מפנה אותך לדרג. כלומר, המשחק מנדנד לך בלי סוף לדרג אותו, אבל רק אם אתה משאיר דירוג של חמישה כוכבים הוא מפסיק. כל דירוג אחר יפתח טופס משוב של EA במקום להעביר את הדירוג ל-Play, והניג’וס ימשיך.

אבל אם זה לא מספיק גם פיטר מולינו, היוצר של Dungeon Keeper המקורי (כמו גם קלאסיקות עבר אחרות כמו Populus, Syndicate  ו-Magic Carpet וגם… דברים יותר חדשים כמו Black and White וסדרת Fable) ביטא את דעתו על המשחק המחודש. והדעה שלו היא שהמשחק, על מכאניקת “שלם-או-המתן-לנצח-בין-פעולה-לפעולה” שלו הוא מגוחך.

כי Dungeon Keeper זה משחק אסטרטגיה. כזה שבו אתה מונה מבוך מלא מפלצות ומשסה אותם בגיבורים ש… יודעים מה? אל תקשיבו לי. GOG מעניקים את Dungeon Keeper המקורי חינם, מתנה ליום האהבה. תראו לבד.

מקור: Polygon, Polygon ו-GOG

השאר תגובה