חדשות: Humble Mobile Bundle 4 (מעודכן)

ה-Humble Bundle החדש לניידים הוכרז היום, והוא כולל כמה משחקים מעניינים ויקרים. פרטים וטריילר, כרגיל, אחרי הקפיצה.

עדכון: קודם כל, תיקון: פספסתי את זה, אבל רק המשחקים BADLAND ו-Breach & Clear נעולים למי שמשלם מתחת למחיר הממוצע, ולא כולם כמו שאמרתי.

בכל מקרה, בינתיים נוספו כנהוג עוד כמה משחקים לחבילה, גם הם נעולים רק למי שמשלם מעל לממוצע. המשחקים הנוספים הם: OLO שהוא “משחק חברתי” של גולות. כן, גולות, במובייל. לדור שלא יודע מה זה גולות. גאוני. זה עולה ברגיל 8.70 ₪, בכל אופן. בנוסף יש את Color Sheep על כבשה שרוצחת חיות אחרות בעזרת צבעים! שעולה ביומיום 3.70 ₪. וגם Gunslugs שנראה כמו גרסה מפוקסלת (יותר) של Metal Slug האגדי. שהוא חינמי, או 9.80 ₪ בהתאם לגרסה. סך הכל זה תוספת של… (סופר בראש, מוותר, פותח calc)  עוד איזה 22 ₪. בערך?

החבילה הפעם היא Humble Mobile Bundle 4, שאומר רק משחקים לאנדרואיד. הפעם נראה שאין משחקים ספציפיים שמקבלים רק אם משלמים את הסכום הממוצע, אלא שצריך לעבור את הממוצע כדי לקבל את כולם. סטטיסטית, יכול להיות שכולם משלמים יותר מהממוצע? זה לא נשמע נכון. מצד שני, הסכום הוא הפעם רק $3.63 בלבד במקום ה-$5 הרגילים. שזה בערך 12.5 ₪.

המשחקים הפעם הם: Catan שזה הגרסה הניידת למשחק הלוח הפופולרי (אם כי לא משחק הלוח הפופולרי הנכון) שעולה 12 ש”ח, Vector  שסוקר כאן בעבר ועולה בגרסתו הלא חינמית 3.5 ₪, Riptide GP2 שהוא משחק מרוצי אופנועי מים תלת מימדי בשווי 12 ₪, Zombie Gunship שבו כצפוי הורגים זומבים אבל הפעם ממרומי עמדת התותחן של מטוס AC-130U Spooky, אהם. *מחליף מכנסיים* אהה, משחק שעולה 3.5 ₪, BADLAND בסגנון האופנתי של משחק פלטפורמות עם צלליות שהוא ככה חינם, אבל פה זו גרסת ה-Premium, ולבסוף (והכי מעניין) יש את Breach & Clear, משחק טקטי בסגנון XCOM החדש בו שולטים באנשי כוחות מיוחדים שצריכים כאמור בכותרת לפרוץ לבניינים ולטהר אותם. מאויבים. רעים. וזה עולה 14 ₪.

סך הכל מדובר במשחקים בשווי 45 ש”ח, עבור כמה-שאתם-רוצים-לשלם, כל עוד זה יותר מ-12 ש”ח. וזה עוד לפני שמתווספים לחבילה כמו תמיד עוד כמה משחקים. אז עדכונים בהמשך.

 

 

השאר תגובה