חדשות: Humble Mobile Bundle 9, משחקים בחינם ושובה של Galaxy on Fire

עדכון קטן של דברים שימושיים לפני שאני חוזר להיות עסוק ולהזניח את הבלוג: יש Humble Mobile Bundle חדש עם כמה משחקים מעניינים ואפילו משחק אחד במתנה, וגם סימני חיים מ-Galaxy on Fire. פרטים, כמקובל, אחרי הקפיצה.

עדכון:

לפי התיאור ב-Play, המשחק Galaxy on Fire – Alliances עושה soft launch, כלומר שחרור מקדים ומוגבל של המשחק בכמה מדינות, לפני השחרור המלא. כרגע המשחק זמין לתושבי קנדה, ניו זילנד ואוסטרליה בלבד. אם אני מבין נכון המשחק יהיה זמין לשאר העולם בימים הקרובים.

נתחיל ב-Humble Bundle, שמציעים במסגרת חבילת המשחקים הניידים התשיעית במספר כמה משחקים ראויים לשם שינוי, ובפרט Out There, משחק ציורי של שרידה בחלל. הטריילר בהמשך.

חוץ מזה, ובאופן יוצר דופן, החבילה הזו מציעה גם משחק בחינם בתור מתנה. בחינם. המשחק הוא Devil’s Attorney, משחק אסטרטגיה בו משחקים פרקליט נטול מצפון בשנות ה-80, או משהו. נשמע מעניין. ובחינם.

אגב משחקים בחינם, ובלי קשר לאנדרואיד, EA נותנים מתנה, ככה מטוב ליבם, את משחק התפקידים המשובח Dragon Age:Origins. הקאץ’ הוא שזה מצריך להוריד את Origin, הגרסה המרושעת של EA ל-Steam.

הנה טריילר. תגידו לי שאתם לא רוצים את זה. (בחינם).

לבסוף, זוכרים את Galaxy on Fire? בשעתו היה נראה שסדרת סימולטורי החלל המשובחת הזו הלכה לעולמה יחד עם החברה שיצרה אותה, Fishlabs. אבל נראה שהמותג כמו גם Fishlabs עצמם עדיין קיימים איכשהו תחת כנפיה של Deep Silver, כי מסתבר שיש משחק Galaxy on Fire חדש בשכונה, וזה… אהה, משחק אסטרטגיה. מרובה משתמשים. בחינם. אני לא יודע, Fishlabs, אתם בטוחים שזה הכוון שבו אתם רוצים ללכת?

בכל מקרה, Galaxy on Fire – Alliances. חדש ב-Play. הנה טריילר. יאללה, הייתי פה.

4 תגובות ל- חדשות: Humble Mobile Bundle 9, משחקים בחינם ושובה של Galaxy on Fire

 • Nuflood  says:

  איך זה שהטאבלט שלי לא מתאים למשחק???

 • Rafael  says:

  אח, סימולטורי חלל, כמה התגעגעתי אליהם. אני מחכה לראות מה ייצא מ-Star Citizen ומ-Elite. משחק אסטרטגיה… נה.

  • admin  says:

   השתתפתי ב-Kickstarter של Star Citizen ואני יכול לספר לך שלפחות מה שהם הוציאו עד עכשיו (ההאנגר, מודול קרבות החלל) נראה מאוד מאוד מרשים.

השאר תגובה