חדשות: EA מצאו דרך לעשוק אותך אפילו יותר

בדיוק כשחשבתם ש-freemium לא יכול להיות יותר גרוע, EA מביאים לכם את Need For Speed No Limits כדי להוכיח שתמיד יש לאן לרדת.

המשחק Need For Speed No Limits הוא עוד המשכון לסדרת משחקי המרוצים המצליחה, הפעם למובייל- ובחינם. הייתם מצפים שעל זה הקטע של “No Limits” מרמז, אבל מסתבר שיש דווקא גבולות מסויימים לצורך שלך במהירות. כמו במציאות, יש למשל את הצורך לתדלק. וכמו במציאות, EA רוצים שתשלמו על זה. תקראו את זה שוב: משחק שבו משלמים בכסף אמיתי על דלק וירטואלי. תנו לזה לשקוע רגע.

ומה שבאמת מדכא? זה אולי עושה את EA אולי למועמדת מובילה לחברה הגרועה בעולם (שוב), אבל כמו שמסביר דייב ת’יר ב-Forbes, אתם גם תשלמו את זה. כלומר, לא אתם- אתם, אבל כל פיאוני משחקי הקז’ואל והקונסולות ואנשים שקונים DLC. אתם יודעים. הם.

מקור: Android Police

תגובה אחת ל- חדשות: EA מצאו דרך לעשוק אותך אפילו יותר

  • אולדסקול  says:

    בדיוק היום דיברתי עם גיימר נוסף, על איך שברגע שאני יודע שיש אפשרות לשלם על משהו במשחק עם כסף אמיתי, זה מייד מוריד לי את החשק לנסות. אפילו אם אני לא רואה את זה מייד, מספיק שאני יודע שזה שם, ואני כנראה אוותר על המשחק. כשאני משחק אני רוצה להישאב לחוויה ולא לחשוב על כסף. מצדי לקנות את המשחק וזהו. אני לא חושב שהמודל של מיקרו-עסקאות ו-Freemium יחזיק לנצח. לדעתי גיימר שבאמת רוצה להישאב לעולם המשחק תמיד יעדיף לסיים את כל ענייני התשלום לפי המשחק, ולא במהלך.

השאר תגובה